9 lutego – Otwock, Stadion OKS Start

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

9 lutego – Otwock, Stadion OKS Start

9 lutego 2019

Wracamy do Otwocka powalczyć o Puchar Prezydenta Miasta!

Serdecznie zapraszamy 9 lutego na Wyścig Przełajowy o Puchar Prezydenta Miasta Otwocka

REGULAMIN I ZAPISY WKRÓTCE

W ostatnią sobotę ferii zimowych odbędzie się wyścig MAŁA LIGA CYCLOCROSS powered by iBOX. Tym samym naszym „błotniakom” przedłużymy nieco zakończony już dla niektórych sezon CX.

Tak jak w zeszłym roku miejscem zmagań kolarzy będzie teren Otwockiego Klubu Sportowego „Start” przy ul. Sportowej 1.

Powtórzymy zeszłoroczną pętlę, która przez niektórych z Was była BARDZO WYSOKO oceniana. Okrążenie wynosi ok. 2,7 km, a trasa jest dość szybka. Jesteśmy jednak pewni, że kolarze przełajowi (oraz pozostali startujący na rowerach górskich, którzy też chcą spróbować tej dyscypliny) będą zadowoleni z technicznych walorów, przeszkód, typowych przełajowych odcinków i ogólnego profilu trasy. Nie zabraknie również schodów i krótkich stromych podjazdów i zjazdów. Będzie wszystko to, co kibice kolarstwa przełajowego kochają najbardziej 🙂 …i mamy nadzieję, że KIBICE zedrą gardła i będą naprawdę mocno dopingować kolarzy.

Przybliżony kształt trasy znajduje się TUTAJ

Będzie to już druga impreza przełajowa w Otwocku i bardzo chcielibyśmy zrobić z tego imprezę cykliczną, dlatego tym bardziej zapraszamy wszystkich 9 lutego!!!

Miasteczko zawodów będzie ulokowane w obszarze boiska, tuż przy budynkach OKS’u.

Partnerem i patronem wyścigu o Puchar Prezydenta Miasta Otwocka „MAŁA LIGA CYCLOCROSS powered by iBOX” jest Misato Otwock

Zapraszamy! Ekipa Małej Ligi XC

 

Szczegóły

Data:
9 lutego 2019

Miejsce

Otwock, OKS Start
Sportowa 1
Otwock, Polska
+ Google Map